KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7894457
nr 789 4457
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Färgetsning, Gudmar Olovson (f. 1936), kvinnofigur, signerad: Gudmar, 76/150, 30x24 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 5 november 2012
kl 17:44:30
300 kr
600 kr
500 kr
800 kr
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson